RUM:s teckning

Kontakt

Hur kan vi hjälpa dig?

Du är välkommen att ställa frågor eller bara komma med kommentarer eller synpunkter.


Dina uppgifter

Hur kan vi återkomma till dig?


Styrelse

Anna Rydborg

E-post: anna.rydborg@rum.se

Markus Persson

E-post: markus.persson@rum.se

Lena Olsson

Kassör

E-post: lena.olsson@rum.se

Johanna Piscator

E-post: johanna.piscator@rum.se

Therese Olsson Hugosson

Ordförande

E-post: therese.hugosson@rum.se

Personal

Caroline Dahlström

E-post: caroline.dahlstrom@rum.se

Anna Ekman

Distriktskonsulent Värmland/Fyrbodal

Telefon: 072-207 20 78

E-post: anna.ekman@rum.se

X